הצהרת נגישות

מהי נגישות לאתר אינטרנט ולמה זה חשוב?

אתרנו מחויב להבטיח מקסימום נגישות דיגיטלית לאנשים עם מוגבלויות. אנו עושים מאמצים רבים על מנת לשפר את חוויית המשתמש לכולם, ומיישמים את תקני הנגישות הרלוונטיים.

מהי נגישות לאתר אינטרנט ולמה זה חשוב?

נגישות לאתרי אינטרנט פירושה שאנשים עם מוגבלות כלשהי יוכלו להשתמש באתרי אינטרנט. כאשר אנו מדברים על נגישות לאתרי אינטרנט, אנו מתכוונים לעיצוב אתרים שיאפשר לאנשים עם מוגבלות לתפוס, להבין, לנווט ולהשתמש באתרי אינטרנט. נגישות לאינטרנט מועילה גם לאנשים אחרים, כולל קשישים שיכולותיהם ירדו כתוצאה מגיל. נגישות לאינטרנט כוללת סוגים רבים של מוגבלויות, כולל בעיות ראייה, שמיעה, פיזיות, קוגניטיביות, נוירולוגיות ודיבור. ישנם מיליוני אנשים עם מוגבלות שאינם יכולים להשתמש באינטרנט. נכון לעכשיו, מרבית אתרי האינטרנט מציגים בעיות נגישות, מה שמקשה או בלתי אפשרי להשתמש באינטרנט עבור אנשים רבים עם מוגבלות. ככל שיש יותר אתרי אינטרנט נגישים, כך אנשים עם מוגבלות יוכלו להשתמש באינטרנט ולתרום בצורה יעילה יותר. אך נגישות לאינטרנט מועילה גם לארגונים ולאנשים ללא מוגבלות. לדוגמא, עיקרון בסיסי של נגישות לאינטרנט הוא גמישות במטרה לספק צרכים, סיטואציות והעדפות שונות. גמישות זו תועיל לכל אותם אנשים שמשתמשים באינטרנט, כולל אנשים שאין להם שום מוגבלות, אך אשר בשל מצבים מסוימים הם מתקשים לגשת לאינטרנט (למשל, חיבור איטי), היינו מדברים גם על אותם אנשים הסובלים מחוסר כושר חולף (למשל, זרוע שבורה), ואנשים בגיל מתקדם.

איך מפעילים את הנגישות באתר שלנו?

פשוט לחצו על הסמל הנגישות בצד שמאל ויפתח לכם התפריט של הנגישות.

אמצעים לתמיכה בנגישות

החברה שלנו נוקטת בצעדים הבאים כדי להבטיח נגישות לאתר:

  • נגישות היא חלק מגישת השירות שלנו ולכן אנו רואים  אותה כמשימה מאוד חשובה כאן באתר.
  • חשוב לנו להנגיש את האתר לכלל הגולשים שלנו ולכן מאוד חשוב לנו שתשתפו אותנו במידה ונתקלתם במשהו שלא היה נגיש לכם באתר.

נשמח לשמוע את המשוב שלכם

המשוב שלכם לגבי הנגישות של אתר מוערך. אנא יידע אותנו אם אתם נתקלים בבעיות נגישות או אם ברצונכם ליידע אותנו או להציע שיפור:

  • שם: גל מטלון
  • טלפון: 052-2702384
  • דואר אלקטרוני: gal@automation.co.il
דילוג לתוכן