קורס qA חוות דעת של תלמידים, תקרא מה תלמידים מספרים עלינו

הצטרף עכשיו לקבוצה של מאות תלמידים מרוצים

חוות דעת על קורס QA מאנשים שלמדו במקום כזה או אחר זה אחד הדברים הכי חשובים שיש בשביל שתוכל לקבל החלטה אם להתחיל ללמוד אצלינו או לא.
לשמחתינו יש לנו המון תלמידים מרוצים שעזרנו להם להצטרף לתעשיית ההייטק ולהתקבל לעבודה כאנשי בדיקות ואוטומציה וכמו כן עזרנו לתלמידים רבים נוספים להתקדם בתחום בדיקות התוכנה והאוטומציה.
אנחנו לא הולכים לשקר לך ולהגיד לך שכולם מצליחים, זה ממש לא נכון.

אנחנו כן יכולים להבטיח לך שאנחנו עושים 110% מאמץ על מנת שכל אחד שמגיע אלינו יהיה עם סיכוי אמיתי להצליח, וכך יהיה גם איתך.

אנחנו נעזור לך בכל שלב, החל מתהליך הבדיקה הראשוני, שמתחיל בשאלה: האם כדאי לך בכלל להתחיל וללמוד?
וכן בתהליך החיפוש ומציאת העבודה הראשונה שלך לאחר קורס ה-QA, בו נעזור לך בכתיבת קורות חיים מנצחים, ליווי בתהליך חיפוש העבודה וכן בכל אתגר ובעיה שתיהיה לך.

תוכל למצוא בדף פה חוות דעת של מספר קטן מהתלמידים שלנו, ואם תרצה עוד אז תרגיש חופשי לפנות אלינו

אביתר
אביתר
ראשון לציון
קרא עוד
"אני חקרתי קצת באינטרנט וניגשתי למכללה אחרת.. התחלתי תהליך לרישום ולמזלי בהמשך שוטטות באינטרנט קראתי חומר על גל וקובי.. הדברים שנכתבו שם תאמו מאוד למה שחוויתי רק במהלך הניסיון לרישום במכללה מוכרת אחרת.. לשמחתי עצרתי בזמן ונרשמתי אצל גל וקובי. שיעורי הqa מועברים על קובי.. מרצה מהאגדות! תענוג ללמוד ממנו. מבחינת המחיר זה היה חצי ממה שהייתי אמור לשלם במכללה אחרת על qa ואוטומציה."
ליאב
ליאב
תל אביב
קרא עוד
"רמת שביעות הרצון שלי גבוהה עד כה אני שמח בהחלטה שלי לבחור במקום הנ"ל. אני שומע מחברים שלמדו במקומות אחרים שלא מוצאים עבודה כבר שנה ואין יחס המשכי עם המכללה, כלל לא מקבלים עזרה בחיפוש עבודה להבדיל מכאן שכבר במהלך הקורס קיבלתי עזרה בחיפוש עבודה בתחום. הייתי ממליץ לכל מי שרוצה ומעוניין ללמוד כדאי קודם כל לברר כאן לפני מקומות אחרים. גם השכר לימוד היה אטרקטיבי בנוסף להכל."
אלעד
אלעד
רמת גן
קרא עוד
"המרצה גל דיבר הכי אמיתי ולא מכר שקרים בניגוד לקורסים אחרים. הייתי ממליץ ללכת לקורס אם אתה מוכן לקחת את עצמך בידיים ולהחליט שאתה רוצה יותר מעצמך, המשימה תהיה רחוקה מפשוטה אבל זאת הדרך הטובה ביותר לדרוך בהייטק."

קורס qa חוות דעת -תקרא מה תלמידים כותבים לנו אחרי שחתמו על חוזה עבודה

הבוגרים שלנו כבר עובדים בתעשייה

אביגיל נווה

עובדת ב-Migdal

אלעד נחום

עובדי ב- Wishi

מאוד אדרי

עובד ב- PickApp

סיוון דווידוב

עובדת ב- Herolo

שלו וקנין

עובד ב- Rexail

אביגיל נווה

עובדת ב-Migdal

אלעד נחום

עובדי ב- Wishi

מאוד אדרי

עובד ב- PickApp

סיוון דווידוב

עובדת ב- Herolo

שלו וקנין

עובד ב- Rexail

המקום הזה שמור לך!

רוצה לבנות קריירה אמיתית בתחום ה-QA והאוטומציה? צור איתנו קשר!