לימודי הייטק | קורס הייטק – איך להכנס להייטק בעזרת קורסי הייטק

חושבים לעשות הסבת מקצוע?
אמרו לכם שהעתיד נמצא בהייטק?
מה זה בכלל הייטק?
איזה לימודי הייטק תוכלו למצוא?
האם יש קורס הייטק מומלץ?
בואו לקבל הצצה לעולם מרתק ופורץ גבולות!

מה זה הייטק?

ההגדרה להייטק היא בעצם טכנולוגיה עילית, אך היא הרבה יותר מכך! תחום ההייטק והחברות אשר נמנות איתו מכילות אנשים עם חשיבה יוצאת דופן, שתשוקתם לעצב את העתיד.
המונח הכללי הזה לוקח תחומים כגון פיתוח תוכנה, הנדסת אלקטרוניקה, סייבר, ביוטכנולוגיה, ננו-טכנולוגיה ועוד עשרות תתי-תחומים ומשריש אותם בתחום שרק צובר תאוצה מאז סוף המאה ה-20 ולמעשה הפך לחלק בלתי נפרד מחיינו!

קורס הייטק - לימודי הייטק

איזה קורס הייטק מומלץ לקחת למי שאין לו ניסיון?

לפני שניגשים לשאלה הזאת, חשוב לבדוק אם העבודה בהייטק בכלל מתאימה לכם.

כיום עולם ההייטק מורכב מהרבה תחומים שונים ונישות מגוונות הדורשות יכולות שונות, גם אם הן פחות טכניות או טכנולוגיות. לכן גם אם מעולם לא התעסקתם עם קוד, ובקושי מצליחים להיכנס לחשבון הפייסבוק שלכם, עדיין תוכלו למצוא את התחום שאתם יותר מתחברים אליו ולהצטרף ללימודי הייטק בתחום אשר נראה לכם המתאים ביותר אליכם.

אך עצה ממני אליכם – תחקרו, תלמדו, תגלו תחומים שלא הכרתם עד שתבינו מה באמת מדבר אליכם, מה גורם לכם לרצות לחקור עוד ולרצות לדעת ולהתעמק עוד. זו הדרך הטובה ביותר לגרום לעצמכם להתמיד ולהנות מהתהליך.

איך אפשר להשיג עבודה בהייטק - אחרי שעשיתם קורס הייטק?

כשחושבים על עבודה בהייטק, המחשבה הראשונה שעולה לראש היא עבודה עם מחשבים, ואכן רוב המשרות בארץ בתחום ההייטק קשורות לפיתוח תוכנה או מוצר מסוג שהוא. אך ישנם מגוון תפקידים היקפיים כמו משרות אדמיניסטרטיביות, מכירות, משאבי אנוש, שיווק וכו, ובעבודת צוות משותפת יכולים להשיג את התוצאות הטובות ביותר ולהוציא לשוק מוצר מוגמר ואיכותי שיגיע לקהל רחב ויקבל הכרה ופרסום ראויים.

נגן וידאו

מהם המקצועות המובילים בהייטק?
איזה קורס הייטק מומלץ לכם?

כמעט לכל חברה בימינו יש אתר. לכן, בניית אתרים ותוכנה הוא מקצוע מבוקש ביותר כרגע בעולם ההייטק. העבודה אינטנסיבית ומאתגרת, מפעילה ופותחת את החשיבה וגם מאד מתגמלת, בין אם יש לכם ניסיון או אין ובין אם אתם שכירים או עצמאיים (או שניהם יחד). מציאת עבודה בתחום היא בהחלט אפשרית וזאת בעקבות מחסור של מתכנתים בהייטק.
חשוב להבין שתכנות לא מתאים לכל אחד, וכמו כן התהליך הוא תהליך ארוך ודורשני. ולכן יש לבדוק טוב טוב האם אתם יכולים להתאים לתחום לפני שאתם יוצאים לדרך.

לכל תוכנה או מוצר, יש צוות שלם מאחוריו שאחראי להוציא אותו לפועל בצורה הטובה ביותר. יש צוות שמפתח אותו, צוות שמפקח שהכל יתנהל כשורה ובזמן, ויש גם צוות שבודק שהתוכנה או המוצר הם כפי שהלקוח רוצה וצריך. אנשי הבדיקות בודקים שהמוצר הוא ידידותי לשימוש, שהוא קל לתפעול ושאין בו תקלות.
למי מאיתנו לא קרה שלחצנו על קישור שהפנה אותנו לשום מקום?
או שחיכינו זמן רב לפתיחת הרשמה למשהו שהתעניינו בו וברגע שנפתחה ההרשמה – האתר קרס?
צוות הבדיקות דואג שדברים כאלה לא יקרו.
בקישור הבא תוכלו להבין לעומק מה זה QA.

אנשי QA הם פרפקציוניסטים, הם אנשים ששמים לב לפרטים הקטנים, הם אנשי צוות, אנשים בעלי חשיבה יצירתית וחדורי מטרה. אנשי QA נחוצים בכל חברה, קטנה כגדולה.

זמן הלימודים קצר יחסית, והשכר בהחלט מתגמל, מה שהופך את תחום בדיקות התוכנה לאחד המובילים בתחום ורבים בוחרים לעשות הסבת מקצוע או שינוי קריירה לבדיקות תוכנה.
רוצים להתחיל ללמוד ולהיות עוד מספר חודשים בהייטק?
הכנסו לקישור: קורס QA ואוטומציה עם הכי הרבה תלמידים מרוצים.

היום גם אפשר ללמוד מהבית בקצב שלך עם קורס QA אונליין ולהתקבל לחברות הייטק מהמובילות בתעשייה.

לכל אחד היום יש טלפון. אנחנו רוכשים מוצרים דרך הטלפון, שומרים סיסמאות בטלפון, ובעצם רוב המידע עלינו נמצא בטלפונים שלנו, במחשבים שלנו ובשרתים.
המידע מאד זמין ונגיש, וללא שמירה טובה ונכונה, כל המידע הזה יכול לדלוף.
מידע עלינו, מידע על הממשלה, מסמכים מסווגים ומידע רגיש שיכול להגיע לידיים לא נכונות.

הדרישה לאנשי סייבר טובים, שישמרו על מידע ימנעו דליפות, רבה מאד וקיימות משרות רבות בתחום כמו אנליסט אבטחת מידע, SOC-SIEM, בודק חדירות (איש PT) ועוד. לימודי הייטק בתחום הסייבר הם יותר מאתגרים ויותר ארוכים מאשר קורס בדיקות תוכנה ואוטומציה.

אנחנו מוקפים פרסומות בכל מקום. ברדיו, בטלוויזיה, בפייסבוק, בגוגל, על ספסלים ברחוב, על בניינים, איפה שרק נסתכל. לכן כל חברה רוצה וצריכה להופיע על כל המסכים שלנו, ולעשות זאת בצורה הטובה והמקצועית ביותר.
לשם כך דרוש אדם מוכשר ויצירתי, שעבר קורס שיווק דיגיטלי מקיף ויודע לנהל קמפיין פרסומי שיממש את הפוטנציאל השיווקי הטמון בכל מוצר. אנשים אלו מבוקשים כשכירים בהייטק, בדיגיטל, בפרסום ואף כעצמאיים.
אם תחום השיווק והמכירות זה משהו שמדבר אליכם אז אתם בהחלט יכולים לשקול את התחום ואם לא אז אנחנו ממליצים לכם ללכת לתחום של בדיקות תוכנה ואוטומציה היות והתחום הזה הוא הפשוט והמהיר ביותר לכניסה שלכם להייטק.

אנחנו כבר כאן בהייטק, ואתם?
רוצים גם לעשות קורס הייטק אצלנו ולהצטרף לקבוצה גדולה של תלמידים שלנו שעובדים בהייטק?

רוצה להתחיל ללמוד QA ואוטומציה?
תקרא על קורס QA שלנו.

תראה פה וידאו עם חוות דעת של תלמידים שלנו בקורס QA.