אחד המקצועות המוכרים והוותיקים ביותר בעולם ההייטק הוא תחום בדיקות התוכנה, שנקרא גם QA. 

אנשי ה-QA אחראים על בדיקת תוכנות המחשב, ומכיוון שאנו חיים בעידן בו כמות תוכנות המחשב רבה ביותר, עולה הצורך באנשים שבקיאים ומיומנים בתחום. אנשי ה-QA עובדים בין היתר בגופים פיננסיים, תעשייה ביטחונית וחברות שונות.

יתרון גדול של המקצוע הוא שבהשוואה למשרות הייטק אחרות, הדרישות לקבלת העבודות נמוכות, כאשר המתקבלים לעבודה יכולים להתפתח ולהשתלב בעבודות נוספות בהמשך. יחד עם זאת, כדי להתקבל לעבודות צריכים אנשי ה-QA להיות בקיאים בתחום.

מהו התפקיד של איש ה-QA ומהן שיטות העבודה? 

בודקי התוכנות צריכים לגלות מתי ישנו מידע שגוי ובעצם לגלות היכן המתכנת טעה או יצר תוכנה שעלולה לקרוס, כל נקודת התורפה הללו חייבות להיבדק בצורה קפדנית לפני שמתחילים להשתמש בה.

כדי לבצע את העבודה, על איש ה-QA ללמוד עקרונות בסיסיים של עבודה עם תוכנות שונות, כיצד לכתוב מסמכים של בדיקות וכיצד לקרוא את אותם מסמכים. 

ניתן לבדוק תוכנות ב-2 דרכים עיקריות: הדרך הראשונה היא לבצע את הבדיקות באופן ידני והדרך השניה לביצוע הבדיקות היא בעזרת בדיקות אוטומטיות (אוטומציה), כך שבמקום שאיש ה-QA מריץ את התוכנה – הפעולות מתבצעות באופן אוטומטי על ידי אפליקציה ייעודית. האוטומציה מאפשרת ביצוע של בדיקות מקיפות יותר ולכן, היא מאוד יעילה.

קורס QA – מי אנחנו

"qamasters" – לימודים ברמה גבוהה ותשלום הוגן

במידה שאתם מעוניינים ללמוד את תחום בדיקות התוכנה בצורה מקצועית, תוכלו להירשם לקורס QA. 

כדי להגדיל את סיכויי הקבלה למשרות השונות, כדאי לכם להירשם לקורס QA שכולל אוטומציה. 

בין מגוון המוסדות בהם ניתן ללמוד את התחום, תוכלו להירשם אל הקורס שלנו – "qamasters".

 אנו שני מרצים שמתמחים בתחום בדיקות תוכנה ומציעים קורס QA שכולל אוטומציה. 

אנו מעניקים לכל תלמיד ותלמידה ליווי אישי לאורך כל הדרך – דבר שמגדיל את הסיכויים של התלמידים להתקבל למגוון עבודות.

חשוב לנו לציין שהלימודים אצלנו מתקיימים בכיתות קטנות ובניגוד למכללות רבות שגובות סכומים גבוהים ביותר, אנו גובים מחיר הוגן.

רוכשים ידע ומתחילים לעבוד בתחום בדיקות תוכנה

אם אתם מעוניינים לרכוש את הידע בצורה מקיפה וולהגדיל את סיכויי הקבלה שלכם למגוון עבודות, אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לסייע לכם להשיג את המטרות.

האווירה הנעימה והיחס האיש ישאנו מעניקים יסייעו לכם להפיק את המירב מהלימודים, כך שלאחר שתסיימו את הקורס תהיו בקיאים בחומר ומלאי ביטחון.

במידה שאתם מעוניינים לקבל מידע נוסף לגבי הלימודים אצלנו, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר דרך הטלפון, על יד שליחת הודעה לדף העסקי שלנו בפייסבוק או על ידי מילוי הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם.

מעוניינים לקרוא חוות דעת והמלצות? 

תוכלו לקרוא חוות דעת והמלצות רבות באתר שלנו ובדף העסקי שלנו בפייסבוק.

דילוג לתוכן