מה אם נגיד לך שלא צריך לצאת מהפיג'מה כדי למצוא עבודה בהיי-טק?

גל מטלון - 20+ שנות ניסיון

זה בדיוק מה שיקרה לך בקורס QA אונליין עם התמחות באוטומציה שמועבר בצורה דיגיטלית עם ליווי אישי למציאת עבודה בהייטק!

קורס QA אונליין עם המנטורים הכי מובילים בתעשייה.

חסכנו ממך את הצורך לצאת מהבית, להתקע בפקקים ולמצוא בייביסטר לילדים
חסכנו ממך את הצורך ללמוד דברים שלא רלוונטיים לתעשייה ומיקדנו את קורס QA אונליין במה שמחפשים בראיונות עבודה בהייטק.
זה פשוט: חסכנו ממך את הצורך לשבור את הראש איך להתקבל לעבודה ב-QA ואיך להיות מוביל בתחום בדיקות התוכנה.

בקורס בדיקות תוכנה אונליין משולב קורס אוטומציה אונליין עשינו עבורך את כל העבודה ובנינו בשבילך
קורס ברמה של 5 כוכבים.
בחרנו את התכנים הכי רלוונטיים וחמים בתעשייה,
אספנו בצורה מסודרת וברורה את כל מה שבודקי תוכנה צריכים לדעת,
שילבנו את כל המרכיבים החשובים ביותר כדי למצוא עבודה בהיי-טק,
וחיברנו את כל הידע שאספנו כמומחי בדיקות תוכנה ואוטומציה
כדי לוודא שיהיו לך כל הכלים לא רק לדעת QA, אלא גם לעבוד בבדיקות תוכנה

גל מטלון - 20+ שנות ניסיון
גל מטלון - קורס QA בדיקות תוכנה

בקורס QA אונליין המשולב והמורחב אנחנו הולכים לבסס את כל הידע העדכני בתחום ה-QA והאוטומציה וללמוד בצורה ממוקדת ומדויקת שתייצר לך עבודה בהיי-טק!

איך בדיוק עובד קורס QA אונליין משולב אוטומציה כדי לתת לך יתרון לא הוגן על אחרים במציאת עבודה בהיי-טק?

נתחיל מהאמת: אף אחד לא יכול להבטיח לך עבודה!

נכון, יש מכללות שמבטיחות עבודה בהיי-טק לאחר קורס בדיקות תוכנה. זה אחלה רעיון מבחינה שיווקית, אבל אף מכללה לא יכולה באמת לעמוד בהבטחה הזו. הרי מקומות העבודה לא שייכים להם ואין להם אבקת קסמים שתגרום לך לעבור ראיונות עבודה או להכריח מראיינים לקבל אותך לעבודה.

בסופו של דבר, כשקוראים את האותיות הקטנות של החוזה מבינים שההבטחה הזו מאוד מעורפלת ובחוץ מסתובבים לא מעט בוגרי קורסים שהבטיחו למצוא להם עבודה אך לא עבדו בבדיקות תוכנה דקה בחייהם.

המציאות שונה לגמרי מההבטחות השיווקיות!
אז חשוב להכיר את המציאות בתחום ההייטק כי אחרת עלולה להיות לך אכזבה גדולה.

אי אפשר להבטיח לך עבודה, כי אם הידע שלך לא מספיק טוב לא תהיה לך עבודה. אין אף אחד שישכור לצוות שלו בודקי תוכנה לא טובים, גם אם המכללה הבטיחה. זה ממש פשוט.

ובינינו, הנאיביות הזו לא מתאימה פה, כי בודקי תוכנה איכותיים חייבים לשאול שאלות נכונות וחייב לחקור. מספיקות 10 דקות של בדיקה בלינקדין כדי לראות עשרות אם לא מאות תלמידים שלמדו באותה מכללה שמבטיחה הבטחות כאלה, אך נותרו ללא עבודה.

איך זה יכול להיות שהם מבטיחים ולא מקיימים?
פשוט מאוד, הם סומכים על זה שלא תקראו את החוזה כמו שצריך ולא תקראו את האותיות הקטנות.
קיימות אפילו מכללות שלא יתנו לך חוזה ויחתימו אותך דרך המחשב במהירות, כדי שלא יהיה לך פנאי לשים לב לאותיות הקטנות.

לכן אנחנו לא כותבים כאן באותיות גדולות שיש לך עבודה מובטחת. במקום להתרכז בהבטחות שאין לנו אחריות מלאה שיעבדו בנינו שיטת לימוד ייחודית שתגרום לך לבלוט מעל כל יתר המתמודדים לעבודה. את השיטה אנחנו בנינו ולך נשאר רק להתחייב לבצע את כל המטלות ולשאול את כל השאלות כדי לוודא שכל פרט קטן בתחום בדיקות התוכנה והאוטומציה ברור לך.
כאשר לומדים עם מדריכים מעולים, ועם ליווי מתאים אז התוצאות מגיעות. תראה מה תלמידים מספרים עלינו.

כדי למצוא עבודה בבדיקות תוכנה ואוטומציה ולהכנס להיי-טק, לא צריך הבטחות מפוצצות חסרות שיניים, אלא דרך בטוחה ומוכחת שמועברת בקורס 5 כוכבים:

את כל זה בנינו מתוך היכרות מעמיקה של התחום, ומנסיון של 20 שנים כבודקי תוכנה וכמנהלי QA בתעשייה. נסיון אותו ריכזנו לקורס בדיקות תוכנה אונליין שילמד אותך את כל מה שצריך לדעת בבדיקות תוכנה, מהבסיס ועד לאוטומציות מתקדמות והיכרות מקרוב עם התעשייה.

פשוט עשינו הכל  כדי שיהיה לך יתרון לא הוגן על אחרים בקבלה לעבודה בהיי-טק, בלי לצאת מהבית ובמחיר ללא תחרות.

לבדיקת התאמה לקורס QA אונליין ואוטומציה השאירו פרטים כאן

למי מתאים ללמוד קורס QA אונליין משולב אוטומציה?

בדיקות תוכנה לא מתאימות לכל אחד. אם הסיבה היחידה שלך להכנס לתחום הבדיקות היא כי שמעת שמרוויחים שם הרבה אז אנחנו לא בטוחים שזה המקום בשבילך.

אבל אם מעבר לכסף יש לך עניין בתחום ה-QA ונראה לך שתחום המחשבים והתוכנה הם תחומים שמסקרנים אותך, אם בא לך לקחת חלק בעתיד התוכנות שמחר כולם ישתמשו בהן – אז זה בהחלט כיוון שכדאי לך לשקול.

כדי להצליח בתחום בדיקות התוכנה ובאמת להכנס לעבודה בהיי-טק רצוי שיהיו לך מספר תכונות ביניהן:

אם יש לך חלק מהתכונות האלה – סביר שמקומך בעולם בדיקות התוכנה מובטח.

מה עוד חשוב לדעת על קורס QA אונליין משולב אוטומציה?

QA הן ראשי התיבות של Assurance Quality או בתרגום לעברית הבטחת איכות. בכל חברת תוכנה שמכבדת את עצמה יהיה תהליך של בדיקת המוצר לפני שמוציאים אותו לשימוש נרחב שלנו המשתמשים על ידי קבוצה של בודקי תוכנה. בפשטות, QA זהו תהליך הבדיקה של המוצר. אותם אנשים שבודקים את המוצרים לפני שהם יוצאים החוצה לשימוש רחב, נקראים אנשי QA.

תחום ההייטק מתפתח בשנים האחרונות כל הזמן. כל חברה שמוציאה מוצרים חייבת גם אנשים שיבדקו את המוצרים שלה. כלומר, תהיה דרישה לאנשי בדיקות גם בשנים הבאות (על אף ולמרות הקורונה).

יחד עם זאת חייבים להבין שתחום ההייטק ותחום הבדיקות משתנים על הזמן והדרישות מאנשי הבדיקות משתנות גם כן. לכן, לפני תחילת לימודי קורס QA רצוי מאוד לבדוק שמה שמלמדים הוא באמת מה שחשוב ולא מתמקדים בכלים ותכנים שהיו נכונים ללפני 5 או 10 שנים.

בעבר הלא רחוק בדיקות תוכנה היו נעשות באופן ידני. כיום חברות התוכנה הבינו שהן חייבות להוציא את המוצרים שלהן בצורה מהירה ולכן הן עברו לתהליכי פיתוח מהירים יותר (בשפה המקצועית צורת הפיתוח נקראת Agile), תוך מעבר מתהליכי פיתוח מסורתיים לתהליכי פיתוח מהירים יותר בסבבים קצרים. כחלק מהתהליך נדרש "אישור" מהיר יותר לגבי מצב איכות התוכנה ע"י ה- QA ולכן הדרך היחידה לעשות זאת היא בעזרת בדיקות אוטומציה. אם בבדיקות ידניות התהליך לוקח ימים ושבועות הרי שבעזרת אוטומציה אנחנו יכולים לקצר אותו למספר שעות ואפילו למספר דקות. בצורה כזאת אנחנו יכולים להוציא גרסאות של המוצר במהירות רבה יותר והדבר החשוב הוא שאנחנו יכולים להגיע ללקוח עם תיקוני באגים ו/או תוספות חדשות למוצר הרבה יותר מהר.
חובה היום ללמוד את מה שהתעשייה דורשת שזה אומר ללמוד אוטומציה כחלק מהקורס.

אנחנו ניתן לך את כל מעטפת הכלים להתחיל לעבוד בהיי-טק ואת כל הליווי והתמיכה (ממש כאילו הקורס פרונטלי ולא אונליין) כדי לעבור את ראיונות העבודה, למצוא עבודה בבדיקות תוכנה ולהתקדם למשכורות שמנות! תראה פה חלק קטן מהתלמידים שלנו שעובדים בהייטק.

אביגיל נווה

עובדת ב-Migdal

אלעד נחום

עובד ב-Wishi

מאור אדרי

עובד ב-PickApp

סיוון דווידוב

עובדת ב-Herolo

שלו וקנין

עובד ב- Rexail

לבדיקת התאמה לקורס QA אונליין ואוטומציה השאירו פרטים כאן

מה מספרים בוגרי קורס QA משולב אוטומציה שלנו?

הנה תשובות לכמה שאלות שתמיד שואלים אותנו לפני הרשמה לקורס QA אונליין:

כחלק מהשינוי בעולם התוכנה, השתנה גם תפקידו של בודק התוכנה בשנים האחרונות. אם בעבר הסתפקנו בבדיקות ידניות הרי שהיום מעדיפים לעשות אוטומציה בכל מקום
שאפשר לעשות זאת. לכן היום זאת לא שאלה של האם כדאי ללמוד אוטומציה, אלא מתי כדאי לך להתחיל ללמוד.

אם עדיין לא הבנת את זה אז כל מה שצריך זה פשוט לפתוח מודעות דרושים בתחום. כמות המשרות באוטומציה רק גדלה כל הזמן וידע באוטומציה הופך היום לסטנדרט בתחום הבדיקות. במילים פשוטות זה אומר שגם אם התמזל מזלך למצוא  עבודה ב-QA, יעברו מעט מאוד שנים עד שהידע שלך בתחום יהיה לא רלוונטי ואפשרויות התעסוקה שלך יהיו מצומצמות. כשחושבים על קריירה חייבים לראות מה השוק דורש  וללכת לפי דרישות השוק. לכן מי שרוצה להצליח בתחום ה-QA ולהשיג יתרון על בודקים – לומד אוטומציה ברמה גבוהה יחד עם לימודי הבדיקות.

אם יש לך רצון להכנס לתחום ה-QA אז בטוח שיש לך גם את הרצון לבוא עם הכלים הטובים ביותר שאפשר לקבל, כך שיהיה לך סיכוי גבוה יותר להכנס לתחום, שיהיה לך יתרון על תלמידים אחרים, ושאופציית ההשתכרות שלך תהיה גבוהה יותר!

בסופו של דבר ההחלטה היא שלך. אבל, אם כבר נכנסת למקצוע של בדיקות תוכנה לא היית רוצה להכנס עם הכלים המתאימים שיתנו לך יתרון גדול על אחרים במציאת עבודה, ויתנו לך שכר גבוה יותר, ויכולת להתקדם מהר יותר?

זה תלוי רק בך!

מיד לאחר ההרשמה השיעור הראשון נפתח עבורך, ומשם קצב ההתקדמות הוא לפי הקצב שלך. לך נותר לצפות בשיעורים ולהכין את שיעורי הבית והשיעור הבא יפתח עם כל נושא שסיימת ללמוד (בעזרת השיעור המוקלט, התמיכה האישית וקבוצת הווצאפ) ולאחר קבלת פידבק אישי על שיעורי הבית. הכל כדי לוודא שלא רק צפית בקורס, אלא גם הפנמת אותו. 

הקורס מתחיל ברגע שמסדירים את התשלום והיופי בו שהוא מותאם לחלוטין ללו"ז שלך היות והוא מורכב משיעורים מוקלטים מראש בהם אפשר לצפות בכל שעה ביממה, מכל מקום ובכל יום (רק צריך לידך חיבור לאינטרנט ומחשב/ טאבלט/ סמארטפון). ככה אפשר לשלב בצורה המיטבית את הלימודים בשגרת החיים שלך ולהתקדם בול בקצב שמתאים לך.

הדבר היחידי שקובע את קצב ההתקדמות בקורס הוא הקצה שלך!

בא לך להתקדם מהר? מעולה! אנחנו נקבל ממך את שיעורי הבית של הנושא שסיימת ומיד נפתח לך את השיעור הבא (וכמובן שניתן פידבק אישי על שיעורי הבית).
בא לך לקחת את זה בקצב איטי יותר? הכל טוב! אנחנו איתך בקצב שלך, עד שהכל יהיה מובן וברור והקריירה בהייטק תחכה לך!

לא איכפת לנו כמה זמן עבר מהשיעור הקודם שלמדת, אם הפנמת את החומר ואנחנו רואים בשיעורי הבית שהבנת את העניין – ברור שנפתח את השיעור הבא ונרוץ איתך קדימה. אם נראה שלא הכל ברור – נדאג שהכל יהיה ברור עם תמיכה וליווי אישי לפני שנפתח את השיעור הבא. המטרה שלנו היא ההבנה שלך ולא הריצה קדימה.

הקורס הוא לא קורס של 'שגר ושכח'. זה לא שצילמנו שיעורים והעלנו לאתר ומשם צריך להבין לבד ולהתמודד לבד עם האתגרים בדרך. את הידע התיאורטי, זה שחוזרים עליו שוב ושוב צילמנו והקלטנו מראש, אבל זה רק חלק מהקורס. החלק החשוב בקורס הוא התמיכה והליווי שמקבלים מאיתנו באופן אישי. כשאנחנו אומרים תמיכה שוטפת אנחנו מתכוונים לפידבק אישי על שיעורי הבית, אבל גם למענה לשאלות 7 ימים בשבוע מסביב לשעון, ממש בכל רגע נתון, ככה שלא נתקעים ולא מבינים.

איך התמיכה עובדת?
ברגע שמצטרפים אלינו לקורס מצטרפים גם לקבוצת וואצאפ סגורה של תלמידים שלנו ושם מקבלים תמיכה מאיתנו ביחד עם עוד מספר מצומצם של סטודנטים, בדיוק כמוך. התמיכה היא סביב השעון ובכל יום. במידה ולא נצליח לפתור את הבעיה שלך בצורה פשוטה, נתחבר אליך למחשב מרחוק ונעזור לך בכל בעיה.

אין לך ממה לחשוש, מהרגע שהצטרפת אלינו, אין מכשול שלא נעבור יחד. אנחנו נעזור לך להתגבר על כל המכשולים שלך מהבנת הבסיס של מהו QA ועד כתיבת אוטומציה מורכבת.

המחיר אצלנו הוא המחיר הכי הוגן בשוק גם כי אנחנו פשוט הוגנים וגם כי אנחנו לא מכללת ענק שצריכה להחזיק מערך אדמיניסטרטיבי ענקי, אלא מכללת בוטיק שמקבלת רק את מי שמתאים לקורס וכך יכולה גם לקחת ממך פחות כסף וגם לתת לך יחס אישי. אין סיבה לשלם את המחירים שרוב המכללות לוקחות, במיוחד שאצלנו מקבלים הרבה יותר ליווי ועזרה בכל שלב. 

כשאנחנו אומרים הרבה יותר אנחנו מתכוונים להרבה מעבר למה שמשלמים עליו. בכל מקום אחר קורס QA בלבד יעלה לך בין 13,500 ל-19,300 ואם לוקחים גם קורס אוטומציה אפשר בקלות לזרוק לפח בין 20,000 ל-30,000 ש"ח.  אצלנו משלמים לקורס QA ואוטומציה ביחד עלות נמוכה יותר מאשר תשלם לקורס QA ידני בלבד בחלק גדול מהמכללות.

חבל לזרוק סתם כסף לפח. אפשר לשלם פחות ולקבל הרבה יותר מכל מקום אחר, באחריות.

מי אנחנו ומה מביא אותנו להוביל אותך לעבודה בבדיקות תוכנה?

גל מטלון

גל מטלון קורס QA אונליין

לבדיקת התאמה לקורס QA אונליין ואוטומציה השאירו פרטים כאן

דילוג לתוכן