כמה עולה קורס QA?

חולם להיות איש QA? מחכה להפוך לבודקת תוכנה? השאלה הראשונה ששואלים אותנו המתעניינים בקורס בדיקת התוכנה, היא כמה עולה קורס QA. לא שדברים אחרים לא חשובים להם (כמו זהות המרצים, אורך הקורס והסילבוס), אלא שהם צריכים תחילה לדעת האם הם יוכלו לעמוד בשכר הלימוד. שמענו אינספור סיפורים על הצעות מחיר של 20,000 שקלים וגם של כ-30,000 שקלים בעבור קורס. במילים אחרות? רק אלו שמצבם הכלכלי מאפשר להם, יכולים להירשם אליו ולרכוש השכלה.

מדוע סטודנטים מוכנים לשלם סכומי עתק למכללות?

  • ישנה נטייה לחשוב כי ככל שמשלמים יותר, כך גם מקבלים יותר
  • הבטחה של המכללות כי כל הסטודנטים שלהן משתלבים בענף
  • הרצון להתחיל ללמוד ולבנות את העתיד התעסוקתי, בכל מחיר
  • חוסר היכרות עם חלופות אחרות וקורסים זולים ועשירים יותר בתוכן

אנחנו שמחים לעשות את זה קצת אחרת, אתכם ועבורכם – קורס QA הנלמד ממרצים מובילים בתחום, סילבוס עשיר ומחיר הוגן! לפרטים נוספים אודות תהליך ההרשמה ומחיר הקורס, פנו אלינו!

"רציתי להתחיל ללמוד כבר לפני שנה, אך שכר הלימוד גבוה מדי"

אנו שומעים את זה מלא מעט סטודנטים שמתעניינים בקורס שלנו. אנו יודעים מה קורה בחוץ וכמה עולה קורס QA אצל המכללות הגדולות (לרוב, הן יצדיקו את שכר הלימוד הגבוה במוניטין ובשם שלהן). בסופו של דבר, כשאין לכם מספיק כסף להשקיע בקורס, כל השאר לא באמת משנה. 

אנחנו שמחים להציע לכם קורס במחיר נוח, נמוך הרבה יותר מזה שהוצע לכם במקומות אחרים. חשוב לנו להדגיש כי המחיר שאנו מציעים, לא בא על חשבון איכות התוכן והסילבוס ובטח שלא על טיב המרצים. נוצר מצב אבסורדי שבו הסטודנטים נאלצים לקבל את שכר הלימוד הגבוה מבלי שבאמת יש להם יכולת לעשות משהו בנידון. רגע לפני שאתם מוותרים על הלימודים ועל השתלבותכם העתידית בתחום בדיקות התוכנה, פנו אלינו.

לשלם פחות ולקבל יותר? תתפלאו, אך כן!

קשה לתפוש איך ניתן לקבל יותר ולשלם פחות, אנחנו יודעים. בשונה מאחרים, אנחנו לא מוצאים לנכון לגבות שכר לימוד גבוה שרק סטודנטים עם תמיכה כלכלית מהוריהם יכולים להרשות לעצמם. לא רק שאנחנו מציעים לכם מחיר נמוך יותר בהשוואה לאחרים, אלא שאיתנו תוכלו ליהנות מקורס משולב של בדיקת תוכנה + לימודי אוטומציה במחיר נמוך ממחיר של קורס בודד במכללות אחרות. להוציא עשרות אלפי שקלים בכדי לרכוש את מקצוע העתיד שלכם? לא עוד ולא איתנו!

כמה עולה קורס QA?איך אנחנו מצליחים לעשות זאת?

כאשר אתה הולך למכללה גדולה ותעשייתית אתה משלם המון כסף על תכנים שהרלוונטיות למקצוע

בפועל והתרומה הפוטנציאלית שלהם להצלחה שלך היא נמוכה. 
אתה משלם על יועץ לימודים, שבפועל הוא איש מכירות, מכאן שהקורס יעלה לך יותר ביוקר.

במחיר שאתה משלם מגולמות גם המשכורות הגבוהות של המנכ"ל והסמנכ"ל (שבכלל לא מלמדים אותך) ולכן הקורס יותר יקר.

אתה משלם, בין היתר, עלויות שכירות. כיום, בתקופת הקורונה, הבניינים של המכללות עומדים ריקים אבל עדיין צריכים לשלם שכירות בעבורם, או שיותר נכון- אתה צריך לשלם על זה.

אתה משלם על מזכירות ורכבים, ימי כייף של העובדים ועוד…

אצלנו אתה משלם רק על הלימודים בפועל, ולכן מחיר הקורס הרבה יותר הוגן, אתה מקבל הרבה הרבה יותר תמורת הכסף שלך, וסיכויי ההצלחה שלך הרבה יותר גבוהים.

אז כמה עולה קורס QA?

אנו נשמח לחלוק אתכם את כל הפרטים החשובים – מתנאי הקבלה, מבנה הקורס ועד העלות שלו. יש לנו מחויבות כלפיכם, הסטודנטים שנותנים בנו אמון ואנו מבטיחים גם לכם שתופתעו לטובה. אז איך מתחילים? פשוט יוצאים לדרך!

  • השאירו לנו את פרטיכם או התקשרו כבר עכשיו – 052-2702384
  • נתאם אתכם מועד למבדק אנגלית + מבדק מקצועי
  • נערוך ריאיון אישי ובו נפרט בפניכם את העלויות

איך להשתלב בשוק ההייטק? - המדריך למתחילים

מחיר קורס QA – ממה הוא מושפע?

ישנם סטודנטים שלפני הרשמתם לקורס QA, מבצעים השוואה בין מכללות שונות. השוואה שכזו מבורכת! הבעיה מתחילה כשמשתמשים בנתונים ובמידע בצורה לא נכונה. איך זה קורה? הדוגמא הקלאסית

קראו עוד
כיצד מתבצעות בדיקות התוכנה?

כיצד מתבצעות בדיקות התוכנה?

רגע לפני שתוכנה חדשה מושקת והופכת ל"דבר הבא", היא עוברת סט של בדיקות. המטרה: לאתר באגים וכשלים שעלולים לפגוע בחוויית השימוש ובשביעות הרצון של המשתמשים. ישנן 2

קראו עוד