כמה עולה קורס QA

קורס QA מחיר הוגן. יש דבר כזה! כמה עולה קורס QA?

רוצה לדעת כמה עולה קורס QA? תקרא פה...

חולם להיות איש QA? מחכה להפוך לבודקת תוכנה? השאלה הראשונה ששואלים אותנו המתעניינים בקורס בדיקת התוכנה, היא כמה עולה קורס QA. לא שדברים אחרים לא חשובים להם (כמו זהות המרציםאורך הקורס והסילבוס), אלא שהם צריכים תחילה לדעת האם הם יוכלו לעמוד בשכר הלימוד.
שמענו אינספור סיפורים על הצעות מחיר של 20,000 שקלים או קרוב לכך בעבור קורס QA ידני בלבד וללא אוטומציה.
במילים אחרות? רק אלו שמצבם הכלכלי מאפשר להם, יכולים להירשם אליו ולרכוש השכלה.

אז האם מחיר של קורס QA חייב להיות יקר כל כך?

מדוע סטודנטים מוכנים לשלם סכומי עתק למכללות?

  • ישנה נטייה לחשוב כי ככל שמשלמים יותר, כך גם מקבלים יותר.
  • הבטחה של המכללות כי כל הסטודנטים שלהן משתלבים בענף.
  • הרצון להתחיל ללמוד ולבנות את העתיד התעסוקתי, בכל מחיר.
  • חוסר היכרות עם חלופות אחרות וקורסים זולים ועשירים יותר בתוכן.

אנחנו שמחים לעשות את זה קצת אחרת, אתכם ועבורכם – קורס QA הנלמד ממרצים מובילים בתחוםסילבוס עשיר ומחיר הוגן! לפרטים נוספים אודות תהליך ההרשמה ומחיר הקורס, פנו אלינו!

קורס QA מחיר

"רציתי להתחיל ללמוד כבר לפני שנה, אך שכר הלימוד גבוה מדי"

אנו שומעים את זה מלא מעט סטודנטים שמתעניינים בקורס שלנו. אנו יודעים מה קורה בחוץ וכמה עולה קורס QA אצל המכללות הגדולות (לרוב, הן יצדיקו את שכר הלימוד הגבוה במוניטין ובשם שלהן). בסופו של דבר, כשאין לכם מספיק כסף להשקיע בקורס, כל השאר לא באמת משנה. 

אנחנו שמחים להציע לכם קורס במחיר נוח, נמוך הרבה יותר מזה שהוצע לכם במקומות אחרים. חשוב לנו להדגיש כי המחיר שאנו מציעים, לא בא על חשבון איכות התוכן והסילבוס ובטח שלא על טיב המרצים. נוצר מצב אבסורדי שבו הסטודנטים נאלצים לקבל את שכר הלימוד הגבוה מבלי שבאמת יש להם יכולת לעשות משהו בנידון. רגע לפני שאתם מוותרים על הלימודים ועל השתלבותכם העתידית בתחום בדיקות התוכנה, פנו אלינו.

קורס QA מחיר הוגן. יש דבר כזה?
לשלם פחות ולקבל יותר? תתפלאו, אך כן!

קשה לתפוש איך ניתן לקבל יותר ולשלם פחות, אנחנו יודעים. בשונה מאחרים, אנחנו לא מוצאים לנכון לגבות שכר לימוד גבוה שרק סטודנטים עם תמיכה כלכלית מהוריהם יכולים להרשות לעצמם. לא רק שאנחנו מציעים לכם מחיר נמוך יותר בהשוואה לאחרים, אלא שאיתנו תוכלו ליהנות מקורס משולב של בדיקת תוכנה + לימודי אוטומציה במחיר נמוך ממחיר של קורס בודד במכללות אחרות. להוציא עשרות אלפי שקלים בכדי לרכוש את מקצוע העתיד שלכם? לא עוד ולא איתנו!
צרו איתנו קשר ותגלו שאתם יכולים גם לשלם מחיר טוב יותר וגם להצליח יותר וזאת בעזרת קורס QA משולב אוטומציה ברמה המתקדמת ביותר.

איך אנחנו מצליחים לעשות זאת?

כאשר אתה הולך למכללה גדולה ותעשייתית אתה משלם המון כסף על תכנים שהרלוונטיות למקצוע בפועל והתרומה הפוטנציאלית שלהם להצלחה שלך היא הרבה פעמים נמוכה. 

שים לב! כמעט בכל מכללה שאתה מגיע אליה, מפנים אותך קודם כל ליועץ לימודים שגוזר עליך עמלה, ובנינו הוא יותר איש מכירות,  מכאן שאתה משלם עמלה לאותו איש מכירות (והוא בכלל לא מלמד אותך) והקורס יעלה לך יותר ביוקר.

במחיר שאתה משלם מגולמות גם המשכורות הגבוהות של המנכ”ל והסמנכ”ל (שבכלל לא מלמדים אותך) ולכן הקורס יותר יקר.

אתה משלם, בין היתר, עלויות שכירות. כיום, בתקופת הקורונה, הבניינים של המכללות עומדים ריקים אבל עדיין צריכים לשלם שכירות בעבורם, או שיותר נכון – אתה צריך לשלם על זה.

אתה משלם על מזכירות ורכבים, ימי כייף של העובדים ועוד…

אצלנו אתה משלם רק על הלימודים בפועל. 
ולכן מחיר הקורס הרבה יותר נמוך, ובפועל אתה מקבל הרבה הרבה יותר תמורת הכסף שלך, וסיכויי ההצלחה שלך הרבה יותר גבוהים.

קורס QA מחיר הוגן!

כמה עולה קורס QA
אביתר
אביתר
ראשון לציון
Read More
"אני חקרתי קצת באינטרנט וניגשתי למכללה אחרת.. התחלתי תהליך לרישום ולמזלי בהמשך שוטטות באינטרנט קראתי חומר על גל וקובי.. הדברים שנכתבו שם תאמו מאוד למה שחוויתי רק במהלך הניסיון לרישום במכללה מוכרת אחרת.. לשמחתי עצרתי בזמן ונרשמתי אצל גל וקובי. שיעורי הqa מועברים על קובי.. מרצה מהאגדות! תענוג ללמוד ממנו. מבחינת המחיר זה היה חצי ממה שהייתי אמור לשלם במכללה אחרת על qa ואוטומציה."
ליאב
ליאב
תל אביב
Read More
"רמת שביעות הרצון שלי גבוהה עד כה אני שמח בהחלטה שלי לבחור במקום הנ"ל. אני שומע מחברים שלמדו במקומות אחרים שלא מוצאים עבודה כבר שנה ואין יחס המשכי עם המכללה, כלל לא מקבלים עזרה בחיפוש עבודה להבדיל מכאן שכבר במהלך הקורס קיבלתי עזרה בחיפוש עבודה בתחום. הייתי ממליץ לכל מי שרוצה ומעוניין ללמוד כדאי קודם כל לברר כאן לפני מקומות אחרים. גם השכר לימוד היה אטרקטיבי בנוסף להכל."
אלעד
אלעד
רמת גן
Read More
"המרצה גל דיבר הכי אמיתי ולא מכר שקרים בניגוד לקורסים אחרים. הייתי ממליץ ללכת לקורס אם אתה מוכן לקחת את עצמך בידיים ולהחליט שאתה רוצה יותר מעצמך, המשימה תהיה רחוקה מפשוטה אבל זאת הדרך הטובה ביותר לדרוך בהייטק."

אז כמה עולה קורס QA?

אנו נשמח לחלוק אתכם את כל הפרטים החשובים – מתנאי הקבלה, מבנה הקורס ועד העלות שלו. יש לנו מחויבות כלפיכם, הסטודנטים שנותנים בנו אמון ואנו מבטיחים גם לכם שתופתעו לטובה.
אז איך מתחילים? פשוט יוצאים לדרך!

1 מחשבה על “קורס QA מחיר הוגן. יש דבר כזה! כמה עולה קורס QA?”

  1. פינגבאק: מה זה QA - מה זה בדיקות תוכנה: הסבר קצר על התחום! | QAmasters

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *